Skaitmeninė spauda

Skaitmeninės spaudos metodas yra pagrįstas elektrostatiniu rašalų perkėlimu ant popieriaus. Reklaminės poligrafijos srityje šis metodas yra puiki tradicinės ofsetinės spaudos alternatyva, ypač, kai reikia spausdinti mažus tiražus.

Taikant ofsetinės spaudos metodą, nedidelių tiražų spauda yra sunkiai įgyvendinama ekonomiškai ir techniškai, dėl to, kad reikia atlikti tam tikrus priešspausdinimo darbus, pagaminti spaudos formas. Spausdinant skaitmeninės spaudos būdu viso to nereikia. Skaitmeninė spauda pasižymi ne tik mažomis kainomis leidžiant mažus produkcijos tiražus, bet ir operatyvumu ir aukšta kokybe.

Pagal gaminių panaudojimą skaitmeninė spauda skirstoma į spaudą, kurią galima naudoti lauko sąlygomis, spaudą, kuri turi būti naudojama tik patalpoje ir sublimacinę spaudą.

Lauko sąlygomis naudoti skirta produkcija yra atspari drėgmei, temperatūrų svyravimams, saulės spinduliams, braižymui ir pan.

Skrajučių, lankstinukų, plakatų, tapetų ir pan. spaudai, kuri naudojama patalpose, spaudai yra naudojami dažai vandens pagrindu.

Ši spauda išsiskiria itin aukšta kokybe, nors produkcija nėra ilgalaikė. Sublimacinis spaudos būdas yra ypatingas tuo, kad yra aukštesnės kokybės, geresnės raiškos ir spalvingumo, naudojama vidaus ir lauko apdailai skirtiems spaudiniams.

 

Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda Skaitmeninė spauda