Eksterjero dizainas

Eksterjero dizainas

Šiuolaikinis eksterjero dizainas pasižymi skirtingomis, iš pirmo žvilgsnio net prieštaringomis tendencijomis: iš vienos pusės, siekiama prisotinti eksterjerą techniniais prietaisais, specialia įranga, o iš kitos pusės – būti arčiau gamtos, įtraukiant į eksterjerą natūralių, gamtinių komponentų (žalumynai, baseinai, reljefo fragmentai, skaidrūs padengimai ir sienos).

Dirbant su eksterjeru, dažnai susiduriame su fasadų apipavidalinimu. Fasadas – išorinė, priekinė pastato pusė. Formos, proporcijos, fasado apdaila yra apibrėžiami architektūrinio pastato paskirtimi, jo konstruktyvumo savybėmis, architektūrinio įvaizdžio stilistiniu sprendimu.

Mes galime pasiūlyti konkretaus fasado apipavidalinimo paslaugas (baras, restoranas, klubas, parduotuvė, salonas, biuras, ir t. t). Visų pirmą, mes darome vizualizacijas, deriname projektus, darome iškabas, apipavidaliname įėjimą į objektą, apipavidaliname vitrinas ir kitą. Taip pat galime parinkti ir sumontuoti pastato ir jo aplinkinės teritorijos apšvietimą.

Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas Eksterjero dizainas