Iliusrtacijų ir personažų kūrimas

Nepaisant to, kad mūsų šiandieniniame pasaulyje, apiforminant bet kurį projektą, kompiuterinės grafikos priemonės bei nuotraukos užima gana svarbią vietą, mes vis dėlto negalime atsisakyti iliustracijos! Iliustracija gali perduoti žmogui ypatingą nuotaiką, nepakartojamą vaizdą, sužavėti bei sušildyti žmogaus sielą.

Mūsų komandoje dirba talentingi, daug patirties turintys, dailininkai. Mes kuriame piešinius, iliustracijas vaikiškoms ir suaugusiųjų knygoms. Iliustracijų ir personažų kūrimas – labai įdomus kūrybinis darbas.

Mes galime suteikti paramą ir pagalbą ne tik kuriant iliustracijas knygoms, bet ir kuriant visą knygą nuo pradžios iki galo. Galime suredaguoti ar parašyti tekstą, paruošti knygos maketą, laužimą, iliustracijas, paruošti maketą spaudai ir išleisti knygą.

Siūlome visus įmanomus iliustracijų stilius bei žanrus: konceptuali iliustracija, pasakojamoji iliustracija, dekoratyvinė iliustracija, juodai-balta iliustracija, humoro iliustracija, vaikiška iliustracija, knygos viršelis, komiksas, reklaminė Iliustracija, plakatas, pakuotės dizainas ir kiti.

Animacinis personažas daro įspūdį, daro produktą atpažįstamu ir, svarbiausia, personažas asocijuojasi su produktu ir tampa jo “antru veidu”. Būtų klaidinga manyti, kad multiplikaciniai personažai patinka tik vaikams. Suaugusieji taip pat patiria teigiamas emocijas, matydami simpatiškus personažus reklaminėje žinutėje.

Animacinės reklamos gamyba yra originali reklamos forma, ji leidžia parodyti reklamoje išskirtines herojų galimybes, ar specialius efektus, kurie yra sunkiai filmuojami realiame gyvenime.

Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas Iliusrtacijų ir personažų kūrimas