Ploteriavimas

Ploteriavimas – lipnios plėvelės PVC pjovimas specialaus aparato (ploteriaus) pagalba. Leidžia labai greitai išpjaustyti plėvelėje ornamentus, paveiksliukus ir bet kokio sudėtingumo ir dydžio raides, o vėliau klijuoti praktiškai ant bet kokio paviršiaus.

Lipdukus iš PVC plėvelės galima klijuoti ant automobilių, baldų, veidrodžių, langų, vitrinų, pastatų fasadų, stendų, tentų – praktiškai bet kur. Plėvelė yra parenkama priklausomai nuo paruoštos klijavimui medžiagos ir trokštamo galutinio rezultato. Šiandien yra labai daug įvairių plėvelių: plėvelės skirtos klijuoti patalpose, lauke, automobilių, apsauginės, dekoratyvinės, šviesą atspindinčios ir kitos plėvelės.

Mūsų įmonė siūlo ploteriavimo paslaugas. Jus galite atsiūsti mums paruoštą ploteriui failą (formatas cdr., pdf, sukreivintas vaizdas), arba vaizdą, kurį ploteriavimui paruoš mūsų specialistai. Mes galime paruošti Jums pilną komplektą klijavimui: išpjaustytus elementus, lipnios plėvelės pagrindą ir perkeliamąją plėvelę. Taip pat galime patys profesionaliai apklijuoti reikiamą objektą.